IMOK Future of Skills #13: Jak social media mogą wspierać sprzedaż marki

Zastanawiasz się, jak w 2024 roku osiągnąć sukces w social mediach, rozwijać karierę w obszarze online i skutecznie wspierać sprzedaż swojej marki?

Jeśli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Dołącz do naszych BEZPŁATNYCH szkoleń w ramach IMOK Future of Skills – nagrania wideo oraz spotkania LIVE, podczas których Joanna Ceplin, doświadczona ekspertka marketingu online, podzieli się sprawdzonymi strategiami oraz wyzwaniami specjalisty social media na 2024 rok.

Temat: Jak social media mogą wspierać sprzedaż marki. Wyzwania specjalisty social media w 2024 roku

✅ Data i godzina: wtorek, 23.01.2024 r., godzina 19:00

✅ Gdzie: online, zamknięta platforma

Cykl bezpłatnych szkoleń przygotowaliśmy dla osób, które są:

• rozwijać swoją karierę w social mediach
  • wykorzystywać komunikację online do osiągania celów
  • wspierać skutecznie sprzedaż, dzięki social mediom
  • zrozumieć działanie mediów społecznościowych

Inne wpisy

Granice ETYKI i PRAWA w erze sztucznej inteligencji

Gdzie są granice etyki i prawa w erze sztcuznej inteligencji? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadził Radek Ceplin – założyciel Instytutu Marki Online i Komunikacji z Paulą Skrzypecką – Starszą prawniczką w kancelarii