• Zastanawiasz się, jak sztuczna inteligencja wpłynie na Twoje życie zawodowe, karierę lub biznes?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak możesz korzystać z AI w sposób świadomy, bezpieczny i efektywny?
  • A może chcesz się dowiedzieć jak wykorzystywać sztuczną inteligencję w sposób etyczny i zgodny z prawem?

• Tytuł: AI – rewolucja czy zagłada na rynku pracy

Po rejestracji otrzymasz trzy rozmowy z ekspertami:

• Andrzejem Jankowskim – specjalistą ds. Sztucznej Inteligencji w firmie Intel, z którym porozmwiam o tym, jak wykorzystać AI w biznesie. Czym jest sztuczna inteligencja i jak może nam pomóc w pracy.
  • Paulą Skrzypecką – starszą prawniczką w kancelarii Creativa Legal, z którą rozmawiam o prawach autorskich i etyce przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.
  • Moniką Smulewicz – Ekspertką prawa pracy i HR, CEO HR na Szpilkach®, z którą porusze temat: Jak sztuczna inteligencja wpłynie na rynek pracy?

Rozmowy o sztucznej inteligencji przygotowaliśmy dla:

• wszystkich aktywnych zawodowo, którzy chcą nauczyć się korzystać z narzędzi AI,
  • osób, które chcą poznać narzędzia AI oraz ich zastosowanie w życiu zawodowym i prywatnym,
  • przedsiębiorców, którzy szukają rozwiązań, aby usprawnić pracę w działach marketingu,
  • wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co mogą, a czego nie, wykorzystując narzędzia AI w życiu.

To nie wszystko!
Dodatkowo po rejestracji otrzymasz materiały edukacyjne:

• e-book: „5 kluczowych zasad jak bezpiecznie korzystać z rozwiązań AI – Poradnik dla każdego managera, lidera, właściciela firmy”
  • PDF: „Narzędzia sztucznej inteligencji”

Zapewne widzisz, w jak ciekawym punkcie rozwoju technologicznego związanego ze sztuczną inteligencją jesteśmy. Obserwujemy, że nie starzeje się ona na naszych oczach, jak telefon komórkowy czy komputer, a rozwija z niezwykłą prędkością. Bądź na bieżąco i zagłęb się w tajniki bezpiecznego, efektywnego i świadomego wykorzystywania sztucznej inteligencji.