Bezpłatne szkolenie: Jak stworzyć SKUTECZNĄ strategię działań w mediach społecznościowych na 2024 rok

Nie wiesz, jak stworzyć SKUTECZNĄ strategię działań w mediach społecznościowych na 2024 rok?

Nie masz ani czasu, ani cierpliwości do systematycznych działań w social mediach?

Postanowiliśmy zorganizować bezpłatne szkolenie, podczas którego Joanna Ceplin – CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji powie Ci, na co zwracać uwagę i jakie obszary są najważniejsze, aby Twoje działania w mediach społecznościowych przyniosły wymierne korzyści.

Zarejestruj się na szkolenie!

• Tytuł: Jak stworzyć SKUTECZNĄ strategię działań w mediach społecznościowych na 2024 rok
  • Data i godzina: 27 grudnia 2023 r., godzina 19:00
  • Gdzie: online na żywo, zamknięta platforma

Weź udział w szkoleniu i dowiedz się m.in.:

• jakie błędy popełniają najczęściej osoby odpowiedzialne za social media
  • czy dbasz o 18 kluczowych obszarów w strategii social media,
  • jak działać profesjonalnie, prowadząc kanały social media dla marek,
  • co jest najważniejsze w działaniach na FB, IG, YT, LI i innych platformach.

UWAGA! Każdy uczestnik, który będzie na spotkaniu NA ŻYWO otrzyma PDF z checklistą zadać specjalisty social media!

Nie przegap tej okazji, aby zdobyć cenne umiejętności i wiedzę potrzebną do efektywnego działania w social mediach. Razem stworzymy strategie, które przyniosą wymierne korzyści.