IMOK Future of Skills #14: Jak social media mogą wspierać sprzedaż marki

Czy zastanawiasz się, jakie kluczowe kompetencje będą niezbędne dla specjalisty sprzedaży internetowej w nadchodzącym roku 2024?

Jeśli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Dołącz do naszych BEZPŁATNYCH szkoleń w ramach IMOK Future of Skills – dwóch spotkań LIVE oraz nagrania szkolenia, podczas których nasi eksperci Joanna Ceplin, Anna Zalewska (Agencja Widoczni)Piotr Kortyla (Agencja Widoczni), podzielą się sprawdzonymi strategiami oraz wyzwaniami specjalisty sprzedaży internetowej w 2024 roku.

Temat: Największe wyzwania specjalisty sprzedaży internetowej w 2024. Poznaj praktyczne porady, odkryj czyhające pułapki i opracuj skuteczną strategię rozwoju.

Co zyskasz, zapisując się na cykl szkoleń:

• Szkolenie nr 1: Spotkanie LIVE „Największe wyzwania specjalisty sprzedaży internetowej”. Data: 25.01, godzina: 20:00
  • Szkolenie nr 2: Nagranie wideo „Najczęstsze błędy w sprzedaży online”. Data: 30.01
  • Szkolenie nr 3: Spotkanie LIVE „Najważniejsze kompetencje w świecie sprzedaży online”. Data: 01.02, godzina: 20:00

Podczas szkolenia, wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

• Anna Zalewska – Agencja Widoczni – Menadżerka marketingu w agencji widoczni. Opiekunka merytoryczna programu Specjalista sprzedaży internetowej. Wykładowczyni na wyższych uczelniach. Od lat buduje markę agencji, tworząc skuteczną komunikację na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i prasie branżowej.
  • Piotr Kortyla – Agencja Widoczni – Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta zdobywał w sklepach internetowych, a także we własnym biznesie e-commerce. Doradza w sprawie rozwoju biznesu sklepom internetowym, także tym o światowym zasięgu.
  • Joanna Ceplin – CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji. Ekspertka w dziedzinie marketingu internetowego. CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji. Twórczyni ponad 50 szkoleń i kursów online z zakresu marketingu online i mediów społecznościowych. Doświadczenie zdobywała, współpracując m.in. z: Allegro.pl, Orange, Budimex, mBank i innymi.

Cykl bezpłatnych szkoleń przygotowaliśmy dla osób, które są:

• zdobyć kompetencje jako specjalista sprzedazy internetowej
  • poznać trendy i innowacje w świecie e-commerce
  • poznać błędy i sukcesy w sprzedaży internetowej
  • rozkręcić swój rozwój jako specjalista sprzedaży internetowej