IMOK Future of Skills #9: Sprzedaż w Internecie, czyli jak skutecznie pozyskiwać klientów

Sekcja opinii w Twoim sklepie świeci pustkami?

Masz kilka rekomendacji, ale nie wiesz, jak je wykorzystać w promocji?

ZAREJESTRUJ SIĘ na bezpłatne wydarzenie IMOK Future of Skills #9

• TYTUŁ: Sprzedaż w Internecie, czyli jak skutecznie pozyskiwać klientów. Poznaj najskuteczniejsze techniki działania.
  • DATA: 4.10.2023, godz. 19:00
  • MIEJSCE: online, na żywo

Szkolenie to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy na temat działań w e-commerce, lecz także do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami w branży e-commerce.

Podczas szkolenia wystąpią:

Anna Zalewska – Menadżerka marketingu w Agencji Widoczni, opiekunka merytoryczna programu Specjalista sprzedaży internetowej. Wykładowczyni na wyższych uczelniach. Od lat buduje markę agencji, tworząc skuteczną komunikację na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i prasie branżowej.

Maciej Jeżewski – Pełnomocnik zarządu ds. spraw relacji z klientami. Ma kilkanaście lat doświadczenia w zakresie sprzedaży i budowy relacji z klientem. Jako praktyk sprzedaży, doradza zarządom firm w rozwoju ich biznesów w kanale e-commerce, dla budżetów o łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych.

Szkolenie poprowadzi:

Joanna Ceplin – CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji. Ekspertka w dziedzinie marketingu internetowego. CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji. Twórczyni ponad 50 szkoleń i kursów online z zakresu marketingu online i mediów społecznościowych. Doświadczenie zdobywała, współpracując m.in. z: Allegro, Orange, Budimex, mBank i innymi.

Nie przegap tej szansy na podniesienie swojego sklepu online na wyższy poziom!
Do zobaczenia na szkoleniu!

Inne wpisy

Świętuj z nami drugie urodziny Instytutu!

W czerwcu mijają 2 lata z Instytutem Marki Online i Komunikacji! Zapraszamy Cię do świętowania razem z nami tego wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie niespodzianki, prezenty, bonusy i bardzo dużo bezpłatnej, wartościowej

Otworzyliśmy zapisy do nowych edycji szkoleń

Otworzyliśmy zapisy do nowych edycji naszych najlepszych szkoleń! Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie program, dzięki któremu zdobędziesz nową wiedzę i zyskasz zawód przyszłości!   Specjalista ds. mediów społecznościowych

Posłuchaj rozmów o sztucznej inteligencji